Nekilnojamo turto dokumentų tvarkymas

Nekilnojamo turto dokumentų tvarkymas

Nekilnojamo turto dokumentų tvarkymas ir paruošimas yra vienas svarbiausių žingsnių vykdant nekilnojamo turto sandorius. Mūsų įmonėje dirba sertifikuoti nekilnojamo turto specialistai, kurie padės paruošti neužginčyjamas pirkimo-pardavimo ar nuomos sutartis.

Nekilnojamo turto pirkimo pardavimo sutartis yra vienas iš svarbiausių dokumentų kurį reikia pasirašyti ir turėti prieš įsigyjant arba parduodant nekilnojamąjį turtą. Itin Svarbu sutvarkyti visus dokumentus itin tiksliai ir taip, kaip tai nurodo LR įstatymai. Praktikoje pasitaiko pavyzdžių kai neteisingai sutvarkytos sutartys ar kiti panašios paskirties  užpildyti dokumentai iššaukia papildomų rūpesčių tiek pirkėjams, tiek pardavėjams.

Palikite nekilnojamo turto sutarties rūpesčius Mums!

Nekilnojamo turto agentūros – Ntola.lt komanda sutvarkys visus esminius klausimus ir sutartis, kurios yra susijusios su nekilnojamo turto įsigijimu, pardavimu ar nuoma. Bendradarbiaujant su mumis, Jums nereikės skenuoti ir patiems ruošti bei tvarkyti nekilnojamo turto sutarties dokumentų sandorio dieną.

Bendradarbiaujant su mūsų nekilnojamojo turto specialistais Kaune jūs sutaupysite itin daug laiko bei užtikrinsite saugų nekilnojamo turto sandorio įgyvendinimą.

Bendradarbiaujant su mumis, mes jums pasiūlysime:

  • Nekilnojamo turto nuomos sutarties parengimas ir redagavimas pagal savininko keliamus prioritetus;
  • Nekilnojamojo turto pirkimo pardavimo sutarties parengimas ir tolimesnių veiksmų koordinavimas;
  • Notaro paslaugos ir rekomendacijos siekiant įforminti pirkimo – pardavimo sandorį;
  • Kitos sutartys pagal užklausimą ir poreikius.

nekilnojamo turto pirkimo pardavimo sutartis

Susisiekite su mumis jau dabar!

Nekilnojamo turto vertinimas

Specialusis pav.

 Nekilnojamo turto vertinimas mūsų klientams!

Viena iš pagrindinių problemų Lietuvoje bei visame pasaulyje perkant – parduodant nekilnojamąjį turtą – rinkos vertės nežinojimas. Žmonėms, kurie nesidomi nekilnojamojo turto rinka yra sunku nustatyti patinkančio ar turimo objekto vertę ir kainą rinkoje. Būtent dėl šios priežasties ne visada nekilnojamojo turto kainos nurodytos skelbimuose atitinką tikrąją rinkos vertę.  Mūsų tikslas – užtikrinti, kad sandoris įvyktų pagal geriausias sąlygas mūsų klientams, o nekilnojamo turto vertinimas yra tinkamas būdas šį tikslą pasiekti.

Mūsų nekilnojamojo turto brokerių – specialistų komanda įvertins jūsų nekilnojamojo turto vertę visiškai nemokamai! Tiesiog susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais arba čia. Norite parduoti ar išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą? Kreipkitės į Mus! Mes ne tik įvertinsime jūsų nekilnojamąjį turtą visiškai nemokamai, bet ir padėsime jį išnuomoti ar parduoti už geriausią kainą rinkoje!

nekilnojamo turto vertinimasturto vertinimas

  • Nekilnojamo turto vertinimas nemokamas – sutikus bendradarbiauti su mumis, kitu atveju – turto rinkos vertinimo kaina 20 eur.

Susisiekite su mumis jau dabar!

Jeremy Hill Womens Jersey