Nekilnojamo turto vertinimas

Specialusis pav.

 Nekilnojamo turto vertinimas mūsų klientams!

Viena iš pagrindinių problemų Lietuvoje bei visame pasaulyje perkant – parduodant nekilnojamąjį turtą – rinkos vertės nežinojimas. Žmonėms, kurie nesidomi nekilnojamojo turto rinka yra sunku nustatyti patinkančio ar turimo objekto vertę ir kainą rinkoje. Būtent dėl šios priežasties ne visada nekilnojamojo turto kainos nurodytos skelbimuose atitinką tikrąją rinkos vertę.  Mūsų tikslas – užtikrinti, kad sandoris įvyktų pagal geriausias sąlygas mūsų klientams, o nekilnojamo turto vertinimas yra tinkamas būdas šį tikslą pasiekti.

Mūsų nekilnojamojo turto brokerių – specialistų komanda įvertins jūsų nekilnojamojo turto vertę visiškai nemokamai! Tiesiog susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais arba čia. Norite parduoti ar išnuomoti savo nekilnojamąjį turtą? Kreipkitės į Mus! Mes ne tik įvertinsime jūsų nekilnojamąjį turtą visiškai nemokamai, bet ir padėsime jį išnuomoti ar parduoti už geriausią kainą rinkoje!

nekilnojamo turto vertinimasturto vertinimas

  • Nekilnojamo turto vertinimas nemokamas – sutikus bendradarbiauti su mumis, kitu atveju – turto rinkos vertinimo kaina 20 eur.

Susisiekite su mumis jau dabar!

    Jeremy Hill Womens Jersey